Kdo je Process Management Group?

Process Management Group (ProMG, s.r.o.) je tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, který je připraven nabídnout Vám celu škálu služeb v oblasti firemního managementu.

Naši konzultanti, auditoři a lektoři působí v oblasti firemního poradenství již od roku 1995. Za tuto dlouhou dobu napomohli k vyřešení celé řady problémů v malých, středních a v neposlední řadě také velkých organizací podnikajících v různých oblastech podnikání.
Neustálé zvyšování odbornosti, týmová spolupráce a aplikace moderních trendů ve všech oblastech naší činnosti je zárukou vysoké kvality námi nabízených služeb. 

Našimi partnery v projektech jsou CzechInvest (C3 Growth, Rozvoj dodavatelů) a Olomoucký kraj (jsme partner projektu Partnerství pro rozvoj Olomouckého kraje), Allanta vzw, ITING, MMC a EuED.

ProMG, s.r.o. je relativně mladá společnost, založená v roce 2005. Ale osoby, které za ní stojí působí v oboru již od roku 1995. Za dobu podnikání došlo ke změnám právní formy od FO přes sdružení fyzických osob až po společnost s ručením omezením.